Ks. Piotr Pawlukiewicz - Rekolekcje Akademickie  
 
Rekolekcje akademickie Konferencje
Homilie radiowe
Misje
Droga Krzyżowa
Ciekawostka
Homilie akademickie
 
 

Sex - poezja, czy rzemiosło?

Jest to dźwiękowy zapis spotkania ks. Piotra Pawlukiewicza ze studentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, które odbyło się 20 lutego 2003 roku w auli lubelskiej uczelni. Treścią wystąpienia księdza Piotra były spostrzeżenia i myśli, które wcześniej stały się podstawą jego książki: "Porozmawiajmy spokojnie o tych sprawach" Na kasecie mamy jednak do czynienia z nowym, niewątpliwie wzbogaconym i szerszym ujęciem problemu. Warto dodać, że licznie zgromadzone studenckie audytorium (którego nie zdołała pomieścić nawet wielka aula KUL-u!) poprzez swój spontaniczny sposób odbioru stworzyło niezapomnianą atmosferę spotkania.

Sex - poezja czy rzemiosło 1

Sex - poezja czy rzemiosło 2

Klimat tego wieczoru, utrwalony na kasecie, stanowi jej niewątpliwą atrakcję. Najlepszą recenzję tego duchowego mityngu są słowa pewnej katechetki, która powiedziała: "Zaryzykowałam i puściłam kasetę ks. Pawlukiewicza młodzieży licealnej. Kaseta prezentuje treści zgodne z nauka Kościoła. Wiem, że są często one trudne do zaakceptowania przez młodych ludzi. A jednak młodzież słuchała z uwagą w milczeniu i - cóż za zaskoczenie! - jakże często potakująco kiwała głowami."

Kolejna część bestsellerowej serii konferencji ks. Piotra Pawlukiewicza. We właściwy sobie sposób ks. Piotr, wychodząc od sfery erotyki, wskazuje na problem współczesnego człowieka, który zbyt łatwo rezygnuje z prawdziwego życia godząc się na wegetację. Jednocześnie zachęca do usłyszenia "muzyki własnej duszy", by dostrzec piękno w sobie i w innych. Konferencja zostałą nagrana 22 I 2009 r. w DA DĄB w Warszawie.

Płyty zostały wydane przez Wydawnictwo RHETOS,
które prowadzi ich hurtową i detaliczna sprzedaż, także wysyłkową.

Wydawnictwo RHETOS
ul. Rakowiecka 61
02-532 Warszawa
tel./fax: (022) 849-02-71
e-mail wydawnictwo@rhetos.pl
Hurtownia RHEMA
ul. Lubicz 10
31-504 Kraków
tel./fax: (012) 429-46-72
e-mail: rhema@rhema.pl
Sex - poezja czy rzemiosło 3
 
 
Informacje Zdjęcia Audycja Kontakt
Copyright 2004-2014 Ks. Piotr Pawlukiewicz REKOLEKCJE AKADEMICKIE KARPIK.eu